Çeçenistan'dan Hayat Ağacı Derneği'ne yardım

Çeçenistan'dan Hayat Ağacı Derneği'ne yardım
Çeçenistan'dan Hayat Ağacı Derneği'ne yardım
SİVAS (AA) - Çeçenistan 1. Cumhurbaşkanı Hacı Ahmet Kadirov Vakfı tarafından Sivas Hayat Ağacı Derneği'ne nakdi yardım yapıldığı bildirildi. Sivas...

SİVAS (AA) - Çeçenistan 1. Cumhurbaşkanı Hacı Ahmet Kadirov Vakfı tarafından Sivas Hayat Ağacı Derneği'ne nakdi yardım yapıldığı bildirildi. 

Sivas Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre,  Ramazan ayı dolayısıyla Çeçenistan 1. Cumhurbaşkanı Hacı Ahmet Kadirov Vakfı tarafından Sivas Hayat Ağacı Derneği'ne nakdi yardım yapıldı.

Sivas Çeçen Kafkas Derneği Başkanı Ayhan Ergüven, yardımı  Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Hayat Ağacı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özaydın'a teslim etti.

Ergüven, Hayat Ağacı Derneğinin hayırlı işlere vesile olduğunu belirterek teşekkür etti. 

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu aktaran Ergüven, Özaydın'a teşekkür etti.

Özaydın ise yardımları için Çeçenistan 1. Cumhurbaşkanı Hacı Ahmet Kadirov Vakfı'na teşekkür ederek, "Gönderilen yardım ihtiyaç sahipleri ve ayrıca Kadir Gecesi'nde düzenlenecek 20 bin kişilik iftar yemeği için kullanılacak. Ramazan ayı ve Kurban Bayramı'nda Hayat Ağacı Derneği'ne katkı sağlayan Sivas Çeçen Kafkas Derneği Başkanı Ayhan Ergüven ve ekibinin desteklerinden dolayı da ayrıca memnuniyetimizi belirtmek isterim" ifadelerini kullandı.