Çelebi'den, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ayhan'a ziyaret

Çelebi'den, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ayhan'a ziyaret
Çelebi'den, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ayhan'a ziyaret
SİVAS (AA) - Sivas Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Serhan Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, İl Özel İdaresi Genel...

SİVAS (AA) - Sivas Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Serhan Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan'ı makamında ziyaret etti.

İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamada, ziyarette, dernek üyeleri kentte yaptıkları faaliyetler hakkında Ayhan'a bilgi verdi.

Çelebi, dernek olarak yürüttükleri projeler için İl Özel İdaresinden destek istediklerini belirterek, "Dernek olarak şehrin kültürel mirasına katkı sunmak için çalışıyoruz. Bu anlamda idaremizde derneğimizin çalışmalarına katkı sağlayacak" ifadesini kullandı.

Ayhan da derneğin çalışmalarına kurum olarak destek vereceklerini aktararak, "Derneğimizin Gençlik Kollarının şehrimize sahip çıkması son derece önemli çünkü geleceğimizin teminatını gençlerimiz oluşturmaktadır. Her zaman beraber olup ilimize sahip çıkmak, güzel projeleri de Sivas'a kazandırmak için çalışacağız" açıklamasında bulundu.

Ayhan, ziyaretin sonunda Gençlik Kolları üyelerine  kitap  hediye etti. 


  ETİKETLER:

  kitap

  ,

  Hediye

  ,

  zaman

  ,

  kurum

  ,

  derece

  ,

  yönetim