CHP Sivas Milletvekili Özdemir'den SESOB'a ziyaret

CHP Sivas Milletvekili Özdemir'den SESOB'a ziyaret
CHP Sivas Milletvekili Özdemir'den SESOB'a ziyaret
SİVAS (AA) - CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu...

SİVAS (AA) -  CHP  Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Özdemir, esnaf teşkilatını önemsediğini belirterek, Sivas'a geldikçe teşkilatı ziyaret ettiğini ve esnafın sorunlarını hakkında bilgi aldığını kaydetti. Köksal'ın çalışkan ve işini takip eden bir başkan olduğunu ifade eden Özdemir, Sivas'ta birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, esnaf ve sanatkarlara bol kazanç diledi.

SESOB Başkanı Köksal da esnafların sorunlarının çözümünde milletvekillerinin önemine işaret ederek, "Milletvekilimiz Malik Ejder Özdemir, vekil olduğu dönemde sürekli teşkilatımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir. Sivasımızın sorunlarının çözümü için de gayret göstermektedir. Milletvekillerimizi ve siyasi partilerimizi önemsiyoruz. Mecliste CHP ve Sivası da en güzel şekilde temsil etmiştir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Köksal, Özdemir'e ziyareti anısına fincan takımı hediye etti.