CÜ yönetiminden Recep, Tayyip ve Erdoğan adlı üçüzlere altın

CÜ yönetiminden Recep, Tayyip ve Erdoğan adlı üçüzlere altın
CÜ yönetiminden Recep, Tayyip ve Erdoğan adlı üçüzlere altın
- Sivas'ta 2 Aralık'ta dünyaya gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isminden esinlenerek Recep, Tayyip ve Erdoğan adları verilen üçüzlere altın hediye edildi

SİVAS (AA) - Sivas'ta dünyaya gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isminden esinlenerek Recep, Tayyip ve Erdoğan adları verilen üçüzleri ziyaret eden Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi bebeklere altın hediye etti.

CÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, Prof. Dr. Sami Hizmetli, Başhekim Prof. Dr. Gökhan Gökçe ve Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Kenan Kaygusuz, CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 2 Aralık'ta üçüz erkek bebek dünyaya getiren Kemal ve Dilek Akıncı çiftini hastanede ziyaret etti. 

Ziyarette anne Dilek Akıncı ile bir süre sohbet eden Kocacık'la beraberindekiler, anne ve bebeklerin sağlık durumu hakkında Yenidoğan Servisi Sorumlusu Doç. Dr. Fatih Bolat'dan bilgi aldı. 

Rektör Kocacık ve Rektör Yardımcıları üçüz bebeklere altın hediye ederek, anne Dilek Akıncı'ya geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. 


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Fatih

  ,

  Sohbet

  ,

  Hediye

  ,

  Erkek

  ,

  başhekim

  ,

  Aralık