Fidan Yazıcıoğlu'nun vefatı

Fidan Yazıcıoğlu'nun vefatı
Fidan Yazıcıoğlu'nun vefatı
- AK Parti Sivas Milletvekili Memecan ve Sivas Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Demirgil, başsağlığı mesajı yayımladı

SİVAS (AA) - AK Parti Sivas Milletvekili Mesude Nursuna Memecan ve Sivas Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, BBP'nin kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

Memecan, mesajında, "Sivas'ın yetiştirmiş olduğu büyük devlet adamı, şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun 26 gündür devam eden yaşam mücadelesini kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhum Fidan Yazıcıoğlu'na Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve Sivas halkına başsağlığı dilerim" ifadesini kullandı.

Demirgil de mesajında, Fidan Yazıcıoğlu'nun tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendiğini belirterek "Yazıcıoğlu ailesinin, Büyük Birlik Partisi camiasının, hemşehrilerimizin ve Türkiye 'nin başı sağ olsun" ifadelerine yer verdi.