Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİVAS (AA) - AK Parti'den Sivas milletvekili aday adayı Ömer Duman, "AK Parti saflarında ülkeme, milletime ve memleketime hizmet görevinin bir vatan...

SİVAS (AA) - AK Parti 'den Sivas milletvekili aday adayı Ömer Duman, " AK Parti saflarında ülkeme, milletime ve memleketime hizmet görevinin bir vatan borcu olduğunu düşünüyorum" dedi.

Adaylık için Sayıştay Başsavcılığı görevinden istifa eden Duman, parti binasında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti'nin Türkiye 'nin tamamını refah ve huzura kavuşturmak, kalkınmayı ve sosyal dengeyi sağlamak, ülkeyi güçlendirmek isteyen bir parti olduğunu söyledi.

Sivas'ın gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Duman, "Siyasette amacım, sahip olduğu kadim kültürü ve medeni dinamizmiyle Selçuklu'ya başkentlik etmiş, Osmanlı döneminin en önemli vilayet merkezlerinden biri olmuş, kararlı, güvenli ve emin bir belde olarak cumhuriyetimizin kuruluşuna ev sahipliği ve 108 gün başkentlik yapmış olan şehrimizi, hak ettiği gelişmişlik seviyesine ulaştırmaktır. AK Parti saflarında ülkeme, milletime ve memleketime hizmet görevinin bir vatan borcu olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.