Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Milletvekili adayı Dursun, Suşehri İlçesi'ni ziyaret etti

SİVAS (AA) - AK  Parti Sivas Milletvekili adayı Selim Dursun, Suşehri İlçesi'ni ziyaret etti.

Dursun, Suşehri İlçesi'nde ilk olarak AK Parti İlçe Başkanlığını ardından da Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i makamında ziyaret ederek, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerinin ardından, AA muhabirine açıklamada bulunan Dursun, seçimlerde  İstanbul 'dan aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu hatırlatarak, "İstanbul'dan başvuru yapmama rağmen, genel merkezimizin takdirleri doğrultusunda Sivas'ımıza hizmet etmem istendi" dedi.

" AK Parti  takım formasının" hakkını vermek kaydıyla yörede hizmet etmek için çalışacağını kaydeden Dursun, "Sivas için, ilçelerimiz için hizmet etmeye geldim. Katma değerini artıracak bir Sivas için hep birlikte çalışmalara imza atacağız. Sivil toplum örgütlerimizle teşkilatlarımızla ve halkımızla en güzel hizmetler yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Devlet ve hükumet programları dahilinde, ilimize ve ilçelerimize en güzel hizmetleri getirmenin gayreti içerisinde olacağız" diye konuştu.

Derslerine iyi çalıştıklarını dile getiren Dursun, "Aldığımız görevi layıkıyla yerine getireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ülkeye hizmet için her zaman gönlümüz açık bir insan olarak kimseyi mahçup ettirmeyeceğiz. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun dediği gibi, 'Bizler bir kilimin desenleriyiz', yöremle ve ülkemle ilgili her fikre açık olan bir insanım" ifadelerini kullandı.