Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİVAS (AA) - MHP Sivas Milletvekili adayları Celal Dağgez, Oğuz Özdemir, Muammer Demirci, Hamit Özkan ve Kadir Eğri, Şarkışla  ilçesindeki seçim...

SİVAS (AA) - MHP  Sivas Milletvekili adayları Celal Dağgez, Oğuz Özdemir, Muammer Demirci, Hamit Özkan ve Kadir Eğri, Şarkışla  ilçesindeki seçim bürosunun açılışına katıldı.

Partililerle konvoy halinde çarşı turu yapan milletvekili adayları, seçim otobüsünden vatandaşları selamladı. Daha sonra kesilen kurbanın ardından yapılan duayla seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

MHP Sivas İl Başkanı Ragıp Özkan, 7 Haziran seçimlerinin tüm adaylara hayırlı olmasını dileyerek, "Biz yıllardan beri sevgi, barış ve kardeşliği esas aldık. Vatanın bölünmezliğinde, 75 milyonun kardeşliğinde ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet yaşatılması ülküsünde taviz vermeyen herkesi kardeş kabul ediyoruz" dedi.

Şarkışlalı aday Oğuz Özdemir ise gördüğü yakın ilgiden mutluluk duyduğunu belirterek, seçilmesi durumunda Şarkışla'yı ve Sivas'ı Ankara 'da en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını söyledi.