Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİVAS (AA) - AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ve İl Başkanı Ziya Şahin'in katılımıyla Diriliş Seçim Bürosu'nun açılışı gerçekleştirildi.AK...

SİVAS (AA) - AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ve İl Başkanı Ziya Şahin'in katılımıyla Diriliş Seçim Bürosu'nun açılışı gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Bilgin, açılışta yaptığı konuşmada, bu seçimde Türkiye 'nin yeni yol haritasını belirleyeceklerini vurguladı.

Sivas'ta 5'te 5 hedef belirlediklerini aktaran Bilgin, "13 yıl boyunca hiç kimseye ayrımcılık yapmadan, bu ülkenin her karışına, her kesime hizmet veren partinin milletvekili olarak huzurlarınızdayım. AK Parti'nin 13 yılda Sivas'ı, tüm Türkiye'yi dönüştürdüğünü, değiştirdiğini adeta sessiz bir devrim yaşattığını herkes biliyor, herkesin malumudur. Güçlü Türkiye, güçlü Sivas için 400 milletvekili ile meclise gitmemiz gerekmektedir. Sizlerin dualarınızla Türkiye'yi de büyüteceğiz, Sivas'ı da büyüteceğiz" ifadelerini kullandı.

Diriliş Mahallesi'ne her seçimde AK Parti'ye verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Şahin de "Sivas'ın her tarafını modernleştiriyoruz. Eski Sivas'ın çehresi çok değişti. Sivas'ta büyük değişiklikler oldu. Sami Aydın beyin döneminde Kent Meydanı, doğalgaz, içme suyu, temiz hava bunlara kavuştu. Dolayısıyla Sivas modern bir şehir haline geldi. Hükumetimiz de Sivas'ta büyük işler yaptı" değerlendirmesinde bulundu.

Açılışa, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ve İl Yönetim Teşkilatı katıldı.