Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİVAS (AA) - CHP Sivas milletvekili adayları Ali Akyıldız, Haydar Gölbaşı ve Baki Çoban, Suşehri ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak, 7 Haziran'da...

SİVAS (AA) - CHP Sivas milletvekili adayları Ali Akyıldız, Haydar Gölbaşı ve Baki Çoban, Suşehri ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde partilerine destek istedi.

Esnafları ve ilçede görev yapan basın mensuplarını ziyaret eden milletvekili adayları adına konuşan Gölbaşı, halkın CHP'ye büyük teveccüh gösterdiğini söyledi.

Gölbaşı, 2011 yılında yapılan genel seçimlerle kıyaslandığında vatandaşların CHP'ye yoğun ilgisini gördüklerini belirterek, "Bizim partimiz üyelerimizin ve yönetimlerimizin kullandığı oylarla sıralamaya giren adayları Sivas'ın huzuruna çıkarttı. Tüm teşkilatlarımız da bu ön seçimleri saygıyla karşıladı. Şimdi ise halkımızın huzuruna çıktık ve partimiz için oy talebinde bulunuyoruz" dedi.

Adaylardan Ali Akyıldız ise kısa süre önce Sivas'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'na Sivas halkının yoğun ilgi gösterdiğini belirtti.

Halkın yoğun katılımıyla miting yaptıklarını dile getiren Akyıldız, "Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'na gösterilen bu ilgiden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı.

Ziyaretlerde milletvekili adaylarına CHP Suşehri İlçe Başkanı Hüseyin Çorlu da eşlik etti.