Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİVAS (AA) - AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez Üyesi Ayşe Bahçecik, AK Parti Suşehri Kadın Kolları...

SİVAS (AA) - AK  Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez Üyesi Ayşe Bahçecik, AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanlığınca düzenlenen mahalle toplantısına katıldı.

Bahçecik, AK Parti'nin tüm dünya üzerinde bulunan Müslümanların umudu olduğunu söyledi. Türkiye 'nin ve tüm dünya Müslümanlarının istikrarını korumak için AK Parti 'nin 1 Kasım'da tekrar tek başına iktidar olması gerektiğini belirten Bahçecik, "Sivas'ta güzel bir atmosfer gördük. 1 Kasım'da yapılacak genel seçimlerde 5-0 olması için bir engel göremiyorum" dedi.

AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci de 1 Kasım'da yapılacak seçimlerin önemine değinerek, "Bu seçim partimiz için ve Türkiye'nin istikrarı çok önemli. Tüm kadınların tek tek dolaşarak çalışmasını arzu ediyoruz. Suşehri'ne bugüne kadar olduğu gibi bu seçimlerde de güveniyoruz" diye konuştu.

AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Nuran Gönel de "Bizim davamız dünya Müslüman'ların davasıdır. Sağduyulu hareket ederek 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde AK Parti iktidarını tekrar şahlandıracağız. Geleceğimiz için tek yürek olalım. Koalisyonlarla değil, tek başına AK Parti'yi iktidara taşıyalım" ifadelerini kullandı.

Programa AK Parti Sivas Milletvekili Adayı Mehmet Habip Soluk'un eşi Günay Soluk, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'in eşi Gülseren Yüksel ve çok sayıda kadın katıldı.