Göçgün, belediye personeliyle toplantıda bir araya geldi

Göçgün, belediye personeliyle toplantıda bir araya geldi
Göçgün, belediye personeliyle toplantıda bir araya geldi
SİVAS (AA) - Ulaş Belediye Başkanı İsrafil Göçgün, belediye personeliyle toplantıda bir araya geldi.Ulaş Müftülüğü Konferans Salonu'nda belediye...

SİVAS (AA) - Ulaş  Belediye Başkanı İsrafil Göçgün, belediye personeliyle toplantıda bir araya geldi.

Ulaş Müftülüğü  Konferans Salonu'nda belediye çalışanlarıyla 2015 yılının ilk istişare toplantısında buluşan Göçgün, birimler arası iş ve işlemlerin yürütülmesi, verimliliğin artırılması gibi konularda personelle fikir alışverişinde bulundu.

Birim müdürleri ve personelin katıldığı toplantıda konuşan Göçgün, ilçenin kalkınabilmesi için daha çok çalışmaları gerektiğine değinerek, "Personelimiz kendisini yenileyecek ve yetiştirecek. İlçemizi kalkındırmak için elimizden gelen çabayı hep birlikte göstereceğiz. Sorumluluklarımızı bilerek bu ilçeye hep beraber hizmet edeceğiz. Hep birlikte bu anlayışla çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz. Personelimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum" diye konuştu.

Göçgün, vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermek için bu toplantıların önemli olduğunu belirterek, bu toplantıların devam edeceğini söyledi. 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Konferans

  ,

  ,

  hizmet

  ,

  2015