Gürün'de doğalgaz çalışmaları

Gürün'de doğalgaz çalışmaları
Gürün'de doğalgaz çalışmaları
SİVAS (AA) - Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir, ilçeye doğalgaz getirilmesi amacıyla devam eden çalışmaları görüşmek üzere muhtarlarla bir araya...

SİVAS (AA) - Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir, ilçeye doğalgaz getirilmesi amacıyla devam eden çalışmaları görüşmek üzere muhtarlarla bir araya geldi.

Kaymakamlıktaki toplantıda konuşan Özdemir, doğalgaz aboneliği için muhtarlardan evleri dolaşarak bilgilendirmelerini istedi.

Özdemir, doğalgazın ilçeye gelmesi için 2 bin 694 abone sayısına ulaşılması gerektiğini vurgulayarak, "Kaymakamlığımız, bünyesindeki 25 abonemizin abone kullanım bedelini yatırarak doğalgaz hizmetinin ilçemize gelmesi için üzerine düşen sorumluluğu yapıyor. Bundan sonraki süreçte en büyük sorumluluk siz muhtarlarımıza düşüyor. Vatandaşlarımızı kapı, kapı dolaşarak herkeste bu bilinci uyandırmalısınız" dedi.

Doğalgazın her eve verilebileceğini vatandaşlara anlatmaları gerektiğini kaydeden Özdemir, şunları söyledi:

"Tüm sivil toplum kuruluşlarımız ve apartman yöneticilerimiz olmak üzere hepimize çok düşüyor. Sizlerin de desteği ve Gürünlü kardeşlerimizin bu hizmete kayıtsız kalamayacağına olan inancımla 30 Kasım 2015 tarihine kadar yaklaşık 2 bin 700 aboneye ulaşmalı ve kapımıza kadar gelmiş olan bu hizmet trenini kaçırmamalıyız." 


  ETİKETLER:

  Gürün

  ,

  Fatih

  ,

  Kapı

  ,

  toplum

  ,

  ,

  sivil toplum

  ,

  sivil

  ,

  hizmet

  ,

  2015