Hafik Atatürk Ortaokulu'nda yıl sonu etkinliği

Hafik Atatürk Ortaokulu'nda yıl sonu etkinliği
Hafik Atatürk Ortaokulu'nda yıl sonu etkinliği
SİVAS (AA) - Hafik Atatürk Ortaokulu tarafından 2014-2015 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yıl sonu etkinlikleri düzenlendi.Okul bahçesinde düzenlenen...

SİVAS (AA) - Hafik Atatürk Ortaokulu tarafından 2014-2015 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yıl sonu etkinlikleri düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen etkinlik kapsamında öğrenciler çeşitli yarışmalar yaptı, gösteriler sundu.

Okulun müdürü Muhittin Alkan, etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Öğrencilerin ve velililerin hazırladıkları yiyeceklerle kermes düzenlendiğini dile getiren Alkan, "Bu etkinliğe, tüm öğrencilerimizi dahil ederek bir kaynaşma ortamı oluşturmayı planladık. Öğrenci velilerimiz evde hazırladıkları yiyecekleri getirerek kermesimize ve etkinliğimize büyük katkı sağladı. Etkinliğimizde öğrencilerimizin katılımıyla bilgi yarışması, tekerleme okuma yarışması, penaltı atma yarışması ve halat çekme yarışması yer alacak. Kermesteki yiyecekleri satın alarak etkinliğimize katkıda bulunan kişilere kuponlar verilecek ve çekilen kurada isimleri çıkan kişilere çeşitli hediyelerimiz olacak. Etkinliğimize katılan ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Etkinliğe, Kaymakam Abdullah Özadalı, Belediye Başkanı Mitat İlhan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Akgümüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Özdemir de katıldı.