Hafik Belediyesinden SMS ile bilgilendirme hizmeti

Hafik Belediyesinden SMS ile bilgilendirme hizmeti
Hafik Belediyesinden SMS ile bilgilendirme hizmeti
SİVAS (AA) - Hafik Belediyesi, düğün, nişan, cenaze, acil kan ihtiyacı gibi duyuruları hizmete başlattığı SMS bilgi sistemiyle ilçe halkının cep...

SİVAS (AA) - Hafik Belediyesi, düğün, nişan, cenaze, acil kan ihtiyacı gibi duyuruları hizmete başlattığı SMS bilgi sistemiyle ilçe halkının cep telefonlarına ücretsiz mesaj olarak iletilecek.

Hafik Belediye Başkanı Mitat İlhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçeye en iyi şekilde hizmet yapma arayışında olduklarını SMS sisteminin de bunlardan birisi olduğunu söyledi.

Belediye ile ilgili bilgileri vatandaşa daha iyi aktarabilmek için resmi internet sitesinin yeniden tasarlandığını belirten İlhan, "Gerek resmi internet sitemizden gerekse sosyal medya sayfamızdan vatandaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Daha iyi bilgi aktarma adına SMS bilgi sistemini kurduk" dedi.

SMS sistemine kayıt işleminin internet siteleri üzerinden yapıldığını kaydeden ilhan, "Belediyemizin hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarımızın düğün, nişan, cenaze, açılış ve acil kan aranıyor gibi duyurulara bu sistemle hizmet vereceğiz. Bu hizmetten vatandaşlarımız ücretsiz faydalanabilecek. Duyuru yapmak isteyen vatandaşlarımız belediyemizle irtibata geçerek bu hizmetten faydalanabilirler" diye konuştu.