Hafik Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı

Hafik Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı
Hafik Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı
SİVAS (AA) - Hafik Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2015 yılı 2. olağan meclis toplantısı yapıldı.Kaymakam Abdullah Özadalı...

SİVAS (AA) - Hafik Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2015 yılı 2. olağan meclis toplantısı yapıldı.

Kaymakam Abdullah Özadalı başkanlığında Osmanlı Parkı Kütük Ev'de gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Adem Akgümüş, İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Erdoğan, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hacı Mehmet Baykara ve köy muhtarları katıldı.

Özadalı'nın açılış konuşmasının ardından toplantıda Hafik Gölü kenarında birliğe ait tesisin 2015 yılı gelir ve giderleri, 2016 yılı KÖYDES ile birliğin çalışma programı konuları görüşüldü.

Köylerdeki çalışmalar hakkında muhtarlarla bilgi alışverişinde bulunan Özadalı, "Yapılan hizmetleri daha ileriye taşımak için elimizdeki imkanları fazlasıyla kullanmaya çalışacağız. Aciliyet sırasına göre köylerimizdeki sıkıntılar çözüme kavuşmakta. Birliğe ait olan Hafik Gölü kenarındaki atıl durumda olan tesis yıkılarak yerine İl Özel İdaresi bütçesi desteğiyle yeni tesis yapılacak" dedi. 

Özadalı, ilçedeki yatırımlara desteklerinden dolayı Vali Alim Barut ve Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan'a teşekkür etti.