Hafik'te seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Hafik'te seçim güvenliği toplantısı yapıldı
Hafik'te seçim güvenliği toplantısı yapıldı
SİVAS (AA) - Sivas'ın Hafik ilçesinde, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler nedeniyle seçim güvenliği toplantısı düzenlendi.Kaymakamı Abdullah...

SİVAS (AA) - Sivas'ın Hafik ilçesinde, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler nedeniyle seçim güvenliği toplantısı düzenlendi.

Kaymakamı Abdullah Özadalı başkanlığında, kurum salonunda düzenlenen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Akgümüş, Belediye Başkanı Mitat İlhan, İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Veli Emrem ve siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı.

Özadalı, yaptığı konuşmada, 25. dönem milletvekili genel seçimlerinin, huzur ve güven ortamında yapılması için toplantı düzenlediklerini söyledi.

Merkez ve köylerde seçimin huzuru için gerekli tedbirleri alma çabasında olduklarını belirten Özadalı, "Seçim öncesinde ve seçim sonrasına kadar ilçe başkanlarımızın da katkısıyla huzurlu bir şekilde seçim dönemi geçireceğiz inşallah. Seçim takvimi süresince biz de gerekli hassasiyeti göstererek, vatandaşların huzurlu bir şekilde oy kullanabilmeleri için gerekli tedbirleri en iyi şekilde alacağız" dedi.

Toplantıda, komiser yardımcısı Ziya Bağırgan, seçim güvenliği ve seçim süresince uyulması gereken kuralları anlattı.