Hastaoğlu'ndan, Başsavcı İrcal'a ziyaret

Hastaoğlu'ndan, Başsavcı İrcal'a ziyaret
Hastaoğlu'ndan, Başsavcı İrcal'a ziyaret
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal'ı ziyaret ederek, yeni...

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal'ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. 

Borsadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Hastaoğlu, ziyarette, borsanın çalışmaları hakkında bilgi vererek, "Sivas Ticaret Borsası olarak bugüne kadar kamu kurum ve kuruluşlarımızla uyumlu bir şekilde çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Şahsım ve yönetim kurulum adına ilimize hoş geldiniz diyor, görevinizde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Başsavcı İrcal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sivas tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri açısından çok güzel bir şehir. Tarım ve hayvancılık yönü gelişmiş bir şehrimiz. Çeşitli illerde görev yaptım fakat Sivas her yönüyle yaşanılacak güzellikte bir şehir" dedi.

İrcal, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı'nın aktif şekilde çalışması ve hızlı tren çalışmalarının Sivas'ın gelişimi ve tanıtımı açısından önemli olduğunu kaydetti.


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Tarım

  ,

  kurum

  ,

  yönetim

  ,

  Havalimanı