Hayırseverlerden çocuklara yardım

Hayırseverlerden çocuklara yardım
Hayırseverlerden çocuklara yardım
SİVAS (AA) - Sivas'ta, metruk bir binanın çatısına düşen plastik toplarını almaya çalışırken çekilen görüntüleri haberlere konu olan çocuklara,...

SİVAS (AA) - Sivas'ta, metruk bir binanın çatısına düşen plastik toplarını almaya çalışırken çekilen görüntüleri haberlere konu olan çocuklara, hayırsever vatandaşlar tarafından çeşitli hediyeler gönderildi. 

İsimlerinin açıklanmasını istemeyen bir grup hayırsever ile İstanbul 'da faaliyet gösteren Zara Sanayici İşadamları Derneği (ZASİAD) tarafından hazırlanan hediye kolileri, Zara ilçesindeki çocuklara ulaştırıldı.

Kızılırmak Sosyal Tesislerinde hediyelerin dağıtımı için çocuklarla bir araya gelen ZASİAD yönetimi, hediyeleri çocuklara dağıttı.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kaplan, "Onursal Başkanımız Veysel Dursun ile yönetimimizdeki birçok adamının, Anadolu Ajansı imzasıyla yayınlanan haberi televizyonlarda izlemesi üzerine yönetim olarak çocuklarımız için hediye kolileri hazırladık. Haberlere yansıyan o masum görüntü bizleri derinden etkiledi. İstedik ki onların mutluluğunu paylaşalım. Desteklerimiz bu hediyelerden ibaret olmayacaktır. Eğitimlerinde de çocuklarımızın yanında olacağız" dedi.

Çocuklar da aldıkları hediyelerden dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, hayırseverlere teşekkür etti.