İl Özel İdaresine 32 yeni araç alındı

İl Özel İdaresine 32 yeni araç alındı
İl Özel İdaresine 32 yeni araç alındı
SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi araç parkına 32 yeni iş makinesi daha kattı.İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, yaptığı yazılı...

SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi araç parkına 32 yeni makinesi daha kattı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, yaptığı yazılı açıklamada, araç parklarını genişletmeye devam ettiklerini belirtti. 

Yeni araçlarla hizmet kalitesini artırıp, işlerin zamanında ve daha hızlı yapılmasına imkan sağlanacağını vurgulayan Ayhan, "İl Özel İdaresi 2015 yılında İller Bankası'ndan 11 milyon lira   kredi kullanarak 32 iş makinesi alımı için düğmeye bastı. Bu kapsamda 3 adet ekskavatör, 5 greyder, 5 yükleyiciyi ve 8 damperli kamyonu teslim alan kurumumuz, ilerleyen günlerde sipariş verilen diğer araç ve iş makinelerin de parkımıza dahil edilmesiyle birlikte araç parkını daha da güçlendirilmiş olacak" ifadelerini kullandı.

Ayhan, yenilenen iş makineleriyle kırsalda işlerin daha hızlı ve kaliteli yapılacağını belirterek, şunları kaydetti:

"Yeni alınan araçlarla birlikte filomuzdaki araç sayımız 434'e yükseldi. Amacımız kurumun güncelliğini ve gücünü taze tutmaktır. Kurum olarak kırsal ağı geniş olan Sivas'a en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Kurumumuz gençleşiyor, hızlı karar alıp uygulayan ve sahaya hakim olan yapımızla işlerimiz kaliteli bir şekilde ortaya konuyor. Yeni alınan araçlarımızla da hayırlı ve güzel işler yapılmasını temenni ediyor, kazasız belasız bir çalışma ortaya konulmasını diliyorum. İl Özel İdaresi bünyesine yeni araçların kazandırılmasından dolayı da emeği geçen başta Sayın Valimiz Alim Barut olmak üzere İl Genel Meclisi Başkanımız ve üyelerine teşekkür ediyorum."


  ETİKETLER:

  Hakim

  ,

  Kredi

  ,

  lira

  ,

  ,

  kurum

  ,

  hizmet

  ,

  2015