İmranlı ilçesinde altyapı çalışmaları devam ediyor

İmranlı ilçesinde altyapı çalışmaları devam ediyor
İmranlı ilçesinde altyapı çalışmaları devam ediyor
SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi, İmranlı ilçesindeki altyapı çalışmalarını sürdürüyor. İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Özel...

SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi, İmranlı ilçesindeki altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, İmranlı ilçesinde yol iyileştirme çalışmaları başta olmak üzere çok sayıda projeyi hayata geçiriyor. Bu kapsamda ilçeye bağlı Uyanık-Demirtaş grup köy yolunda asfalt sathi kaplama çalışmalarına başladı.

İl Özel İdaresinin İmranlı ilçesinde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren İlçe Özel İdare Müdürü Sezgin Zengin , çok sayıda personel ve makineleri ile grup köy yolunda yapılacak 18 kilometrelik asfalt sathi kaplama çalışması için yola alt temel malzemesi serildiğini aktardı.

Zengin, bu önemli çalışmayla yolun ulaşıma daha elverişli hale getirileceğini ifade ederek, "Köylerimiz modernleşiyor, bölge halkımız çalışmalardan oldukça memnun" ifadelerini kullandı.

Diğer yandan köylerde menfez ve içme suyu çalışmalarının da devam ettiğini belirten Zengin, 4 adet menfezin yapımının da tamamlandığını sözlerine ekledi. 


  ETİKETLER:

  Ulaşım

  ,

  Zengin

  ,

  Köy

  ,

  ilçe

  ,

  personel

  ,