Kurban Bayramı'na doğru

Kurban Bayramı'na doğru
Kurban Bayramı'na doğru
SİVAS (AA) - Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Perçi, mesajında, Kurban Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın...

SİVAS (AA) - Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Perçi, mesajında, Kurban Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Kurban Bayramı'nın, cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayram olduğunu hatırlatan Perçi, "Dini bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamları taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı, sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz" ifadesini kullandı.

Perçi, şunları kaydetti:

"Kurban Bayramı'nın, son günlerde coğrafyamızda cereyan eden terör olaylarının son bulmasına, barışın ve huzurun teminine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Aynı zamanda vatan uğruna canlarını seve seve feda eden bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyor ve gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Hemşehrilerimin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum."


  ETİKETLER:

  Kurban Bayramı

  ,

  Vatan

  ,

  Kurban