Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Trabzonspor Teknik Direktörü Arveladze: - "İyi mücadele ederek 2 tane güzel gol attık ve çok önemli bir 3 puan aldık"

SİVAS (AA) -  Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, Medicana Sivasspor karşısında 2 güzel golle 3 puanı aldıklarını söyledi.

Arveladze, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, en az pas yaptıkları maçta 3 puan kazandıklarını, futbolda böyle şeyler olduğunu belirtti.

Trabzonspor'un kaliteli bir ekip olduğunu dile getiren Arveladze, "Bu mücadeleyi görmek çok sevindirici. İyi mücadele ederek 2 tane güzel gol attık ve çok önemli bir 3 puan aldık" dedi.

Geride kalan haftalarda daha fazla kazanmak zorunda olduklarını ancak bunu başaramadıklarını ifade eden Arveladze, Sivasspor karşısında aldıkları 3 puanı Trabzonspor ailesine hediye etti.

Her şeyin çok çabuk şekilde iyiye dönmesini temenni eden Gürcü teknik adam, maçta 3'lü savunmayı denediklerini ve bunun riskli olmadığını belirterek, "Bu biraz güven meselesi. Güven olmayınca ister 8, ister 1 stoper oynat. Son 4 haftada zor bir süreç geçirdik. İyi oynarken de kaybettik, şanssızlıklarla ve kötü oynayarak da kaybettik" diye konuştu.

Bir basın mensubunun, "kaybetseydiniz ne yapacaktınız?" şeklindeki sorusu üzerine Arveladze, "Onu kaybetseydik düşünürdük ama şu an kazandık" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Trabzonspor

  ,

  Sivasspor

  ,

  Hediye

  ,

  gol