Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesinin vefatı

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesinin vefatı
Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesinin vefatı
- Numune Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Öztürk: (Fidan Yazıcıoğlu) "Geçen hafta akciğer enfeksiyonu tanısıyla hastanemizde tedavi gördü. İki gündür de makine destekli yaşam ünitesinde tedavi görmekteydi"

SİVAS (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefat eden annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun, iki gündür makine destekli yaşam ünitesinde tedavi gördüğü bildirildi.

Numune Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Hayati Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Fidan Yazıcıoğlu'nun saat 03.30'da tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybettiğini bildirdi.

Yazıcıoğlu ailesine başsağlığı ve sabır dileyen Öztürk, "Hastamız yaklaşık bir aydır tedavimiz altındaydı. Kalp kriziyle gelmişti. Anında anjiyo ve stent uygulaması yapıldı. Bir hafta sonra normal kardiyoloji odasına alınmıştı. Daha sonra evde bakım hizmetine alındı. Geçen hafta ise akciğer enfeksiyonu tanısıyla hastanemizde tedavi gördü. İki gündür de makine destekli yaşam ünitesinde tedavi görmekteydi" diye konuştu. 

Cenazenin Ulu Camii'de cuma namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Tekke Mezarlığında toprağa verilmesi planlanıyor.