MHP Sivas Milletvekili Dağgez'den SESOB'a ziyaret

MHP Sivas Milletvekili Dağgez'den SESOB'a ziyaret
MHP Sivas Milletvekili Dağgez'den SESOB'a ziyaret
SİVAS (AA) - MHP Sivas Milletvekili Celal Dağgez, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Beşir Köksal'ı ziyaret etti.Beraberinde MHP İl...

SİVAS (AA) - MHP Sivas Milletvekili Celal Dağgez, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Beşir Köksal'ı ziyaret etti.

Beraberinde MHP İl Başkanı Ragıp Özkan ve yönetim kurulu üyeleriyle SESOB'a gelen Dağgez, Başkan Köksal ile bir süre görüştü. Burada konuşan Dağgez, parti  yöneticileriyle esnaf ziyaretinde bulunduklarını belirterek, "Seçimlerin ardından ziyaretler yaparak teşkilatların sorunlarını dinliyor ve görüş alışverişinde bulunuyorum. Memleketimizin ve ülkemizin sorunlarını çözmek ve yardımcı olmak için kapımız ve gönlümüz her zaman açıktır" dedi.

Suruç'taki terör saldırısına da değinen Dağgez, bu saldırıyı asla tasvip etmediklerini ve parti olarak da lanetlediklerini dile getirdi. 

Köksal da Dağgez'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, esnaf teşkilatı olarak tüm partilere aynı mesafede olduklarını ve teşkilat olarak esnafın sorunlarını da tüm siyasi partilerin temsilcilerine anlattıklarını söyledi.

Suruç'taki saldırıda vatandaşların katledilmesinden dolayı üzüntülü olduklarını belirten Köksal, bu tür olayları asla tasvip etmediklerini ifade ederek, yakınlarını yitiren ailelere başsağlığı diledi.