Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
- Resmi olmayan sonuçlara göre MHP'den Sivas Milletvekili seçilen Dağgez: "Bundan sonra Ankara'da bir hemşehriniz ve kapınızın olduğunu, gönlümün ve kapımın her zaman Sivaslı hemşehrilerime açık olduğunu beyan ediyorum"

SİVAS (AA) - Resmi olmayan sonuçlara göre Milletvekili Genel Seçimi'nde  MHP 'den Sivas Milletvekili seçilen Celal Dağgez, gazetecilerle bir araya geldi.

Dağgez, Sivas'ta bir otelde düzenlediği toplantıda, seçim döneminde kendisini yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür etti.

Milletvekilliği döneminde tüm Sivaslılara yardımcı olmaya çalışacağını belirten Dağgez, "Bundan sonra Ankara 'da bir hemşehriniz ve kapınızın olduğunu, gönlümün ve kapımın her zaman Sivaslı hemşehrilerime açık olduğunu beyan ediyorum" dedi.

MHP Sivas İl Başkanı Ragıp Özkan da basının önemine değinerek, "Basının özgür ve bağımsız olduğu ülkelerde siyasetçiler kendilerini çok daha rahat ifade edebiliyor. Basın camiası, daha ciddi desteklenmeli. Çalışmalarınızdan ve bize vermiş olduğunuz destekten dolayı siz gazetecilere teşekkür ediyoruz" diye konuştu.