Milli Savunma Bakanı Yılmaz:

Milli Savunma Bakanı Yılmaz:
Milli Savunma Bakanı Yılmaz:
- "Gücümüzü birleştirirsek, gücümüze güç katarsak hiç şüpheniz olmasın Sivas'ın yarını bugünden daha iyi olacak"

SİVAS (AA) - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Gücümüzü birleştirirsek, gücümüze güç katarsak hiç şüpheniz olmasın Sivas'ın yarını bugünden daha iyi olacak" dedi.

Çeçen Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya gelen Yılmaz, burada derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Daha sonra  Atatürk Caddesi'ndeki esnafı ziyaret eden Bakan Yılmaz, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi için partisine destek istedi.

Sivas'taki temaslarının ardından Hafik ilçesinde partisinin seçim irtibat bürosu açılışına katılan Yılmaz, Sivas'ın hizmete ihtiyacı olduğunu belirterek, "Hizmeti muhalefet partisi mi iktidar partisi mi getirir? İktidar getirir onda mutabıkız. Muhalefet partisi hizmet getirir mi? Getiremez" dedi.

Yılmaz, iktidar umudu olmayan partilere oy verilmemesini isteyerek, "Evlatlarınızın geleceğini heba etmiş olursunuz. Eğer hizmet getiremeyecek olanlara oy verirseniz o zaman hizmetten şikayet etmeye de hakkınız olmaz. Gücümüzü birleştirirsek, gücümüze güç katarsak hiç şüpheniz olmasın Sivas'ın yarını bugünden daha iyi olacak" diye konuştu.

Açılışın ardından döndüğü kent merkezinde yeniden esnafla sohbet eden ve Ravza Derneğini ziyaret eden Yılmaz, Sivas Dört Eylül Belediyespor ile Gölcükspor arasında oynanan Spor Toto 3. Lig play-off yarı final rövanş maçını da izledi.