Milli Savunma Bakanı Yılmaz:

Milli Savunma Bakanı Yılmaz:
Milli Savunma Bakanı Yılmaz:
- "Biz bu milletin asli unsuruyuz ve bu vatanın asli sahibiyiz. Ne paryayız ne de esiriz. Çok hayallerimizi gerçekleştirdik, daha yapmamız gerekenler var"

SİVAS (AA) - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz , "Biz bu milletin asli unsuruyuz ve bu vatanın asli sahibiyiz. Ne paryayız ne de esiriz. Çok hayallerimizi gerçekleştirdik, daha yapmamız gerekenler var" dedi.

Yılmaz, partisinin İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Üniversitesi Çok Amaçlı Salon'da düzenlenen " Birlik ve Beraberlik Gecesi"nde yaptığı konuşmada, menzile yüz akıyla varmak için bir davaları olduğunu söyledi.

İktidarları döneminde çok hizmet yapıldığını ve bu milletin hala hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Biz bu milletin asli unsuruyuz ve bu vatanın asli sahibiyiz. Ne paryayız ne de esiriz. Çok hayallerimizi gerçekleştirdik, daha yapmamız gerekenler var" diye konuştu. 

Yılmaz, vazifenin en ağırına talip olduklarını dile getirerek, "Allah bu yolda bizi daim eylesin. Çoğu gitti azı kaldı. Bir olursak, beraber olursak aşamayacağımız hiçbir engel yok. Birlikte bir aile ve birlikte bir Türkiye olacağız. Hayallerimizi kendimiz için tamamlamış olsak bile çocuklarımız var. Yeni Türkiye, insanların birbirini incitmeyeceği, kırmayacağı, kul hakkına girmeyeceği, yüz akıyla menzile varacağı bir Türkiye'dir" ifadesini kullandı.

Seçimlere sayılı günler kaldığını dile getiren Yılmaz, teşkilatlarından daha çok çalışmalarını talep ederek, "Geçmişte hayal ettiklerimizi önümüzdeki dönemde gerçekleştiririz diye düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.