PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü

PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü
PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü
SİVAS (AA) - PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Ulaş ilçesinde Atatürk büstüne çelen sunuldu. PTT Ulaş Müdür Vekili Ali Rıza Dursun ve...

SİVAS (AA) - PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Ulaş ilçesinde Atatürk büstüne çelen sunuldu.

 PTT Ulaş Müdür Vekili Ali Rıza Dursun ve personeli,  Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne çelenk sundu.

Dursun ve beraberindekiler, çelenk sunumunun ardından Ulaş Kaymakamı Orhan Altun'u makamında ziyaret etti. 

Altun, "PTT teşkilatı, çağın gerekli kıldığı dönüşümü yaparak asli çalışma alanlarına banka, lojistik gibi hizmetleri de dahil ederek gelecekte de kurumsal olarak var olma iddiasını ortaya koymuştur. Bu vesileyle PTT çalışanlarına başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Dursun, daha sonra PTT binasında tebrikleri kabul etti. 

- Şarkışla

PTT Şarkışla Müdürü Murat Gündüzbey ve personeli, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gündüzbey, burada yaptığı açıklamada, "Önceleri çok ilkel şartlarda yapılmaya çalışan posta ve haberleşme hizmetleri teknolojilerdeki hızlı değişim ve gelişmelerden etkilenerek çok büyük bir ivme kazanmıştır" ifadesini kullandı.

Kaymakam Pektaş da "PTT teşkilatımız Türkiye 'nin köklü kuruluşlarından bir tanesidir. Yıllardır halkımıza iletişimde hizmet vermiştir. Son yıllarda da gelişen teknoloji ve bunun getirdiği ivme ile de daha farklı alanlarda hizmet sunmaya devam ediyor. Bu açıdan da PTT halkımızın gözünde önemli bir yer tutuyor" şeklinde konuştu.