Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
- Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Demirgil, kutlama mesajı yayımladı

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Demirgil, mesajında, Ramazan Bayramı'na bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Bayramların, birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dostluğu pekiştiren, dayanışma ve paylaşma duygularını en üst düzeyde hissedilmesine neden olan müstesna günler olduğunu aktaran Demirgil, "Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Bayramlar yarınlara hayırlar taşıyan niyettir. Dini ve milli günlerimiz milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde yaşamasını sağlayan özel günlerdir" ifadelerini kullandı.

Sivas halkının esnaf ve sanatkarlarının Ramazan Bayramı'nı kutlayan Demirgil, şunları kaydetti:

"Ramazan Bayramı'nın tüm Sivaslı hemşehrilerime, çalışanlarımıza, milletimize ve ülkemize iyilikler getirmesini, her geçen gün büyüttüğümüz sevgi, saygı, yardımlaşma ve paylaşma ortamının daha da gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, siz Sivaslı kardeşlerimin, ayrıca yurt içinde ve yurt dışındaki bütün hemşehrilerimizin, aziz Türk milletinin, bütün İslam ve insanlık aleminin mübarek Ramazan bayramlarını en samimi duygularımla kutluyorum." 


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Kredi

  ,

  dolu

  ,

  esnaf

  ,

  Birlik