Rektör Kocacık Zara'da

Rektör Kocacık Zara'da
Rektör Kocacık Zara'da
SİVAS (AA) - Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Zara ilçesini ziyaret etti.Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksek Okulu'nu...

SİVAS (AA) - Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Zara ilçesini ziyaret etti.

Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret eden Kocacık, okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi. Kocacık burada öğrencilerin dilek ve temennilerini dinledi.

Kocacık, daha sonra Veysel Dursun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğünde gerçekleşen devir teslim törenine katıldı.

MYO müdürlüğünden emekli olan Doç. Dr. Ömer Lütfi Sül'e hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Kocacık, göreve yeni getirilen Doç. Dr. Ahmet Fertelli'ye hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kocacık, "Ömer Lütfi Sül hocamız, başarılı ve çalışkan bir arkadaşımızdı. Mesai arkadaşım olmasının yanında iyi bir aile dostumuzdu. Hocamızın aramızdan ayrılmasını istemezdim. Görev süresini doldurarak emekliliğini isteyen hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni göreve başlayan müdürümüz Ahmet Fertelli'ye de görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

Rektör Kocacık daha sonra Zara Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala'yı makamında ziyaret etti.