ŞAGİAD yönetim kurulu üyeleri gazetecilerle bir araya geldi

ŞAGİAD yönetim kurulu üyeleri gazetecilerle bir araya geldi
ŞAGİAD yönetim kurulu üyeleri gazetecilerle bir araya geldi
SİVAS (AA) -  Şarkışla Genç İş Adamları Derneği (ŞAGİAD) yönetim kurulu üyeleri, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.Dernek...

SİVAS (AA) -  Şarkışla Genç İş Adamları Derneği (ŞAGİAD) yönetim kurulu üyeleri, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Dernek başkanı İsmail Türkoğlu, Şemsi Efendi Konağı'nda düzenlenen programda yaptığı açıklamada, "Şarkışla Devlet Hastanesi ve 112 Acil Servisini ziyaretimiz sırasında hastanemiz ve 112 servimizin ambulans ihtiyacı olduğunu öğrendik. Dernek yönetim kurulu olarak konuyla ilgili Sağlık Bakanlığı, Sivas Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek ambulans talebimizi ilettik. Girişimlerimizin sonucunda ilçemize bir tanesi 4x4 olmak üzere tam teşekküllü iki adet ambulansın müjdesini almış bulunmaktayız. Gelecek ambulansların ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Süreçte desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanlığı, Sivas Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğüne teşekkür eden Türkoğlu, dernek olarak ilçenin menfaati ve kamu yararına olan tüm çalışmaların ve projelerin destekçisi olacaklarını  söyledi.

Programa, basın mensuplarının yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay da katıldı.