Sağlık çalışanlarından terör tepkisi

Sağlık çalışanlarından terör tepkisi
Sağlık çalışanlarından terör tepkisi
SİVAS (AA) - Sivas'ın Şarkışla ve Suşehri ilçelerinde, terör örgütünün sağlık personeline yönelik saldırıları protesto edildi.Suşehri'nde İlçe Devlet...

SİVAS (AA) - Sivas'ın Şarkışla ve Suşehri ilçelerinde, terör örgütünün sağlık personeline yönelik saldırıları protesto edildi.

Suşehri'nde İlçe Devlet Hastanesi önünde toplanan sağlık çalışanları adına basın açıklaması yapan İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Müfit Bakırcı, haziran ayından bu yana tırmanışa geçen saldırılarıyla, genç, yaşlı, çocuk, bebek demeden tüm halkımı hedef alan eli kanlı terör örgütünün, sağlık çalışanlarına, ambulanslara ve hastanelere  yönelik alçakça saldırılara devam ettiğini anımsattı.

Bakırcı, saldırıları lanetledi.

Şarkışla Devlet Hastanesi Başhekimi İkbal Gökçek de "Bizler tüm engellemelere rağmen, din, dil, ırk ayrımı gözetmeden insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu topraklarda binlerce yıldır kardeşçe yaşayan insanımızın sağlığını daha ileriye taşıma gayreti içinde olacağız. Terör bizi asla yıldırmayacak ve asla amacına ulaşamayacaktır" dedi.