"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışması

"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışması
"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışması
SİVAS (AA) - Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Derneği Sivas Şubesi işbirliğiyle il genelinde düzenlenen "Sağlıklı Nesil, Sağlıklı...

SİVAS (AA) - Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Derneği Sivas Şubesi işbirliğiyle il genelinde düzenlenen "Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek" konulu yarışmada dereceye giren Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerine ödülleri verildi. 

  Resim , karikatür, slogan, afiş, öykü ve kompozisyon kategorilerindeki yarışmada Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri başarı gösterdi.  Okul öğrencilerinden Kerim Polat karitatür dalında il birincisi, Samet Yalman da afiş dalında il ikincisi oldu.

 Tüm liselerin katıldığı yarışmada, dereceye giren öğrencilere okul müdürü Enver Yıldız, başarı belgesi verdi. Törende konuşan Yıldız, özel eğitim alanında lise seviyesinde eğitim alan öğrencilerin akranlarıyla yarışır hale gelmeleri ve başarı elde etmelerinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

Yıldız, bu başarıların başka alanlarda da devam etmesi için öğretmenlerin, velilerle işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Resim

  ,

  Karikatür

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  kutsi