Şarkışla Kaymakamı Gül'den yeni yıl mesajı

Şarkışla Kaymakamı Gül'den yeni yıl mesajı
Şarkışla Kaymakamı Gül'den yeni yıl mesajı
SİVAS (AA) - Şarkışla Kaymakamı Davut Gül, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.Gül, mesajında, her yeni yılın yeni bir başlangıç olduğunu ve yeni...

SİVAS (AA) - Şarkışla Kaymakamı Davut Gül, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gül, mesajında, her yeni yılın yeni bir başlangıç olduğunu ve yeni umutları, beklentileri de beraberinde getirdiğini belirtti. Yeni yıla büyük umut, beklenti ve coşkuyla girdiklerini kaydeden Gül, "2015 yılına dair beklenti ve umutlarımız ilçemizin ve ülkemizin kalkınması, refahı, sükunu, huzuru, birliği ve dirliğidir" ifadesini kullandı.

Yeni yılın en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Gül, şunları kaydetti:

"Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine, ülkemizin demokrasi ve hukuk kuralları çerçevesinde daha da gelişip, güçleneceğine olan inancımız tamdır. Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri de milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz ise mutlaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ilçemize, ülkemize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilçemizde görev yapan sivil , asker, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk diler, sevgi ve saygılarımı sunarım."


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Demokrasi

  ,

  Asker

  ,

  sektör

  ,

  hukuk

  ,

  sivil

  ,

  Birlik

  ,

  Karşı

  ,

  2015