Şarkışla Kaymakamı Pektaş'a ziyaretler

Şarkışla Kaymakamı Pektaş'a ziyaretler
Şarkışla Kaymakamı Pektaş'a ziyaretler
SİVAS (AA) - Seçim çalışmaları için Şarkışla'ya gelen AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ve beraberindekiler, Kaymakam Akif Pektaş'ı makamında...

SİVAS (AA) - Seçim çalışmaları için Şarkışla'ya gelen AK  Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ve beraberindekiler, Kaymakam Akif Pektaş'ı makamında ziyaret etti.

Pektaş ile bir süre sohbet eden Bilgin, her zaman  ellerinden gelen gayret ve desteği vereceklerini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. 

Pektaş ise ziyaretten dolayı Milletvekili Bilgin'e teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Bilgin ve beraberindekiler daha sonra Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz'u makamında ziyaret ederek, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Başkan Oğuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Şarkışla'da yapılacak gerek alt yapı gerek üst yapı çalışmalarında Ankara 'nın desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek, "Göstereceğiniz gayretlerden dolayı size şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

- Yol- İş 'den ziyaret

Yol-İş 2 Nolu Şube Başkanı Eyüp Baran ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakamı Pektaş'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pektaş, sendika yöneticilerine teşekkür etti. Sivil toplum örgütlerinin önemli bir görev üstlendiğini belirten Pektaş, Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı Baran ve yönetim kurulu üyelerine yapacakları çalışmalarda başarı diledi.

Baran ise yönetimdeki arkadaşlarıyla önemli çalışmalara imza atacaklarını ve herkese eşit mesafede yaklaşarak şeffaf bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını söyledi.

Ziyarette Yol -İş Sendikası Şarkışla Temsilcisi Hasan Tekmen de hazır bulundu.