Şarkışla'dan kısa kısa

Şarkışla'dan kısa kısa
Şarkışla'dan kısa kısa
SİVAS (AA) - Sivas Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altunsoy, Şarkışla ilçesinde ziyaretlerde bulundu.Altunsoy, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş ve Belediye...

SİVAS (AA) - Sivas Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altunsoy, Şarkışla ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Altunsoy, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz'u makamlarında ziyaret ettikten sonra Seyfettin Soysal Konferans Salonunda ilçede görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Projeleri hakkında öğretmenlere bilgi veren Altunsoy, Sivas'ta eğitim çıtasını yükseltmek için meslektaşlarından destek istedi. 

Altunsoy'a ziyaretinde Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Harun Tan, Ahmet Sevim ve Şarkışla Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen eşlik etti. 

- Gümüştepe köyüne 50 çöp konteyneri

Kızılay Şarkışla Şubesi, Gümüştepe köyü için 50 çöp konteyneri satın aldı.

Kızılay Şarkışla Şube Başkanı Yavuz Şükrü Yılmaz, satın alınan çöp konteynerlerini köy muhtarı Cemal Çıra'ya teslim etti. Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş ise Yılmaz'a desteklerinden dolayı teşekkür ederek köydeki çöplerin İl Özel İdaresince haftada bir gün toplanacağını söyledi.

Köy Muhtarı Cemal Çıra da köyün temizliği için büyük önem arz eden çöp konteynerlerinden dolayı emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti.