Şekerbank'tan Sivaslı esnafa uygun kredi imkanı

Şekerbank'tan Sivaslı esnafa uygun kredi imkanı
Şekerbank'tan Sivaslı esnafa uygun kredi imkanı
SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) ve Şekerbank arasında kredi protokolü imzalandığı bildirildi.SESOB'dan yapılan yazılı...

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) ve Şekerbank arasında kredi protokolü imzalandığı bildirildi.

SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, odada gerçekleşen imza töreninde konuşan Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Şekerbank'ın kurulduğu günden itibaren esnaf ve çiftçilere destek verdiğini belirtti.

Sivas'ı önemsediklerini kaydeden Ertürk, esnafları desteklemek için 3 yıl önce proje geliştirdiklerini aktardı.

"Esnafların kredi kullanmalarını sağlamak amacıyla 50 bin liralık kredi imkanı" sunduklarını ifade eden Ertürk, şunları kaydetti:

"Üreten Anadolu Buluşmaları toplantısını Sivas'ta gerçekleştirerek esnaf teşkilatımızla kredi protokolümüzü imzalıyoruz. Kredisi uygun görülen esnaflarımız, 60 ay vadeyle aylık eşit taksit ödemeli, 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ticari kredi kullanabilecekler. Kredi faiz oranı bankadaki faiz oranları üzerinden yüzde 15 daha indirimli olacak. Her bir kredi işleminden sabit 300 lira kullandırım komisyonu alınacak. Pos cihazlarında özel bir komisyon oranı uygulayacağız. Esnaf ve sanatkarımıza hayırlı olsun."

SESOB Başkanı Beşir Köksal da imzalanan kredi protokolünün esnaflara ve kente önemli katkı sağlayacağını ifade etti.


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  Proje

  ,

  Kredi

  ,

  faiz

  ,

  lira

  ,

  taksit

  ,

  esnaf