SESOB Başkanı Köksal'dan "aşure" teşekkürü

SESOB Başkanı Köksal'dan "aşure" teşekkürü
SESOB Başkanı Köksal'dan "aşure" teşekkürü
SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, kentte dün düzenlenen "12. Birlik Aşuresi" etkinliğine katılan...

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, kentte dün düzenlenen "12. Birlik Aşuresi" etkinliğine katılan ve destekte bulunanlara teşekkür etti. 

Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, etkinlikte 10 bin kişiye aşure ikramında bulunulduğunu anımsatarak, SESOB öncülüğünde 7 sivil toplum kuruluşu tarafından hazırlanan "12. Birlik Aşuresi"ne katılımın fazla olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. 

Etkinliğe katkı sağlayan ve katılanlara teşekkür eden Köksal, şunları kaydetti:

"Aşure etkinliğimiz ilimizde birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlendiğini kanıtlamıştır. Valiliğimiz ve belediyemizin destekleriyle SESOB, Cem Vakfı, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Hayat Ağacı Derneğimizin destekleriyle 12. Birlik Aşuremizi gerçekleştirdik. Aşuremiz de gerek protokolümüzün gerekse vatandaşlarımızın katılımı birlikteliğimizi pekiştirmiştir. Sivil toplum örgütleri olarak, birlik, beraberlik, kardeşlik duyguları içinde din, dil, mezhep ayrımı yapmadan el ele vererek bu etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz."