Seyfebeli Sanayi Sitesi'nin proje çalışmalarına başlandı

Seyfebeli Sanayi Sitesi'nin proje çalışmalarına başlandı
Seyfebeli Sanayi Sitesi'nin proje çalışmalarına başlandı
SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile esnaf odalarının iş birliğiyle yapılması planlanan Seyfebeli Sanayi Sitesi...

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile esnaf odalarının iş birliğiyle yapılması planlanan Seyfebeli Sanayi Sitesi Projesi için çalışmalara başlandığı bildirildi. 

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Seyfebeli Sanayi Sitesi ve Ticaret Merkezi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi'nin yönetim kurulu toplantısı, Ticaret ve Sanayi Odası Ahmet Emmioğlu Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada, Seyfebeli Küçük Sanayi Sitesi'nin Sivas'ın geleceğine doğrudan etki edecek önemli ve büyük projelerden biri olduğunu belirtti.

TSO Başkanı Osman Yıldırım da Sivas'ın en az 50 yıllık geleceğini ilgilendiren bir girişimi başlattıklarını vurgulayarak, "Sivas'ın bu projeden büyük beklentisi var. İnsanlarımız güzel ve nezih mekanlarda ticaretlerini yapmak istiyorlar. Bizim de inşallah önümüzdeki yıldan itibaren bölüm bölüm bir başlangıç yapmamız lazım diye düşünüyorum. Bu toplantımızda alacağımız kararların ve yapacağımız çalışmaların şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.