Sivas Başkanlar Kurulu'ndan Bakan Bilgin'e ziyaret

Sivas Başkanlar Kurulu'ndan Bakan Bilgin'e ziyaret
Sivas Başkanlar Kurulu'ndan Bakan Bilgin'e ziyaret
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) öncülüğünde kurulan ve sivil toplum kuruluşu başkanlarından oluşan Başkanlar Kurulu, Ulaştırma,...

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) öncülüğünde kurulan ve sivil toplum kuruluşu başkanlarından oluşan Başkanlar Kurulu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sivas Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, STSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, ziyarette, Bilgin'e Başkanlar Kurulu'nun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Sivas'ın kalkınması için 2023 hedefleri olduğunu belirten Yıldırım, bu doğrultuda projelerini gerçekleştirmek ve göçü önlemek adına çalışma yaptıklarını ifade ederek, destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Bilgin ise Bakanlık süresince Sivas için elinden gelen gayreti göstereceğini kaydetti.

Yıldırım, Bilgin'e Divriği Ulu Camii cennet kapısı minyatürünü, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ise Sivas'a özgü yöresel ürünlerden oluşan paketi hediye etti.

Ziyarete, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, STSO Meclis Başkanı Necati Şahin, STSO Başkan Yardımcısı Osman Yıldız, İl Özel İdaresi Meclis Başkanı Sedat Özata, Mimarlar Odası Başkanı Erol Genç , Veteriner Hekimler Odası Başkanı Özcan Karataş, Sivas Gazeteciler Cemiyeti İkinci Başkanı Aydın Deliktaş, Milli Savunma Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Halim Gündoğdu ve diğer Başkanlar Kurulu Üyeleri katıldı.