Sivas Belediye Başkanı Aydın, çalışmaları inceledi

SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre,...

SİVAS (AA) - Sivas  Belediye Başkanı Sami Aydın , belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın, Fadlum Köprüsü İnşaatı, Karşıyaka Bağlantı Yolu ve Diriliş Mahallesi'nde yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmalarda incelemelerde bulundu.

İlk olarak Cumhuriyet Üniversitesinin ulaşım sorununun çözümü için yapım çalışmaları devam eden Fadlum Köprüsü'nde incelemelerde bulunan Aydın, burada Başkan Yardımcısı Abdurrahim Ceyhan'dan bilgi aldı.

Daha sonra Karşıyaka ile merkezin ulaşımını kolaylaştıran bağlantı yolundaki asfalt çalışmalarını inceleyen Aydın, işçilerle bir süre sohbet ederek, çalışmanın Karşıyaka'da yaşayan vatandaşlar için önemine dikkati çekti.

Son olarak Diriliş Mahallesi'nde tamamlanan çalışmaları inceleyen Başkan Aydın'a, burada Mahalle Muhtarı Behsat Can da eşlik etti.

Aydın, "Bulunduğumuz bölgenin tamamında 3 ay gibi kısa sürede hem yol-kaldırım hem park hem de alt-yapı hizmetlerini tamamladık. Bu konuda başta Başkan Yardımcımız Abdurrahim Ceyhan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.