Sivas Belediye Başkanı Aydın, Ziraat Odası yönetimiyle buluştu

Sivas Belediye Başkanı Aydın, Ziraat Odası yönetimiyle buluştu
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Ziraat Odası yönetimiyle buluştu
SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Ziraat Odası yönetimiyle bir araya geldi.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın, Sivas...

SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Ziraat Odası yönetimiyle bir araya geldi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın, Sivas Ziraat Odası'ndaki toplantıya katılarak şehir için yapılması gereken projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Aydın, Sivas'ın geniş coğrafyaya sahip olduğunu belirterek, "Tarım ve hayvancılığın yaygın olarak yapıldığı bir yer. Sivas'ı büyütmek ve geliştirmek istiyorsak tarıma dayalı sanayinin de önemli olduğunu bilmemiz lazım. Tarım ve hayvancılığa yönelik adımların atılması lazım" ifadesini kullandı.

Belediye olarak her zaman Ziraat Odası'nın, çiftçinin ve tarımla uğraşan bütün vatandaşların yanında olduklarını aktaran Aydın, şunları kaydetti:

"Sivas iyi bir ivme yakaladı, her geçen gün gelişiyor. Bütün beklentileri bir anda gerçekleştirmek mümkün değil ama her geçen gün kırsal alanlarda, köylerimizde, ilçelerimizde ve merkezde görülen gelişmeler bizi memnun ediyor. Sivil toplum örgütlerimiz de bu noktada bizim için çok önemli, kendileriyle bir araya gelmekten de çok mutlu olduk." 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ da, "Başkanımızın bugünkü ziyareti, sivil toplum örgütlerimize ve bizlere verdiği değerin bir göstergesidir. Sivas'taki birlik ve beraberliğin bir yansımasıdır. Ziyaretleri bizi gerçekten çok mutlu etti, kendilerine çok teşekkür ediyoruz ve bu birlikteliğin devamını diliyoruz" diye konuştu.