Sivas Belediyespor'da transfer

Sivas Belediyespor'da transfer
Sivas Belediyespor'da transfer
- Sivas Belediyespor 9 oyuncuyu renklerine bağladı

SİVAS (AA) - Spor Toto 2. Lig 'in yeni ekiplerinden Sivas Belediyespor, 9 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Kırmızı Grup'ta mücadele edecek Sivas Belediyespor, Sivasspor'dan Nevzat Çizmeci ve Aykut Emre Yakut, Fethiyespor'dan Niyazi Batuhan Salman, Çorumspor'dan Murathan Buruş, Sarıyerspor'dan Gökhan Payal, Gölbaşıspor'dan Berkay Öztuvan ve Adem Sarı, Göztepespor'dan Ali Akburç ve Giresunspor'dan Ozan Kılıçoğlu'nu renklerine bağladı.

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulüp başkanı Turhan Tunahan, 17 Haziran itibariyle teknik direktörlüğe getirilen Mehmet Şahan ile ilk transferi yaptıklarını söyledi. 

Transfer komitesi ve teknik heyetle transfer çalışmaları yaptıklarını aktaran Tunahan, " Bugün itibarıyla 9 futbolcuyla kulübümüz anlaşmıştır. Birazdan bu arkadaşlarımızla bunu protokol haline getirip sözleşme imzalayacağız ve bu transferlerden sonra da yine hocamızın lüzum gördüğü noktalara takviye transferler olacaktır" dedi. 

İddialı bir takım kurmak için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Tunahan, "İnşallah 2. Lig'de Sivas'ı temsil noktasında koşan, mücadele eden, play-off'u zorlayan iddialı bir takım olacak diye, Sivas'ı heyecana sürüklemesini ümit ediyoruz. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Geçen yıldan gelen başarının devamı, onun gölgede kalmaması için gerekli çalışmaların bütün hassasiyetiyle devam ettiğini belirtmek isterim" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından, futbolcular sözleşmeleri imzaladı.