Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Köksal:

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Köksal:
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Köksal:
- "Ülkemizi parçalamaya çalışarak huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir"

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, "Ülkemizi parçalamaya çalışarak huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir" açıklamasında bulundu.

Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye 'nin teröre asla müsaade etmeyeceğini belirterek, terör olaylarının bir daha yaşanmamasını diledi.

Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK üyelerince açılan hendekleri kapatmak isteyen güvenlik güçlerine düzenlenen saldırıda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Muhammed Onur Demir ve tüm şehitlerin ailelerine başsağlığı dileyen Köksal, "Ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör olayları toplumun huzurunu bozmakta, ekonomiye zarar vermektedir. Ülkemizde huzurumuzu birilerinin bozmak istemesi, terör olaylarını gündeme getirerek, karışıklığa sebebiyet vermeleri halkımızı da etkilemiştir" ifadelerini kullandı.

Ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara asla fırsat verilmemesi gerektiğini vurgulayan Köksal, şunları kaydetti:

"Türk bayrağı çatısı altında hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemizdeki bu birlikteliğin bozulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Son günlerde yaşanan terör olayları birkez daha terörün gerçek yüzünü ortaya koymuştur. Polislerimiz ve askerlerimiz, gece gündüz demeden halkın güvenliği için çalışmasına rağmen terör yine boş durmuyor ve haince pusular kurarak polis ve askerlerimizi şehit ediyor. Ülkemizi parçalamaya çalışarak huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Türk milleti olarak birlik ve beraberlik içerisinde bu sıkıntıları da atlatacağız."


  ETİKETLER:

  PKK

  ,

  Türkiye

  ,

  şehit

  ,

  Fırsat

  ,

  Gece

  ,

  güvenlik

  ,

  esnaf

  ,

  Birlik