Sivas İl Özel İdare'den açık artırmayla dükkan satışı

Sivas İl Özel İdare'den açık artırmayla dükkan satışı
Sivas İl Özel İdare'den açık artırmayla dükkan satışı
SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresince 17 dükkan açık artırma usulüyle satışa çıkarılacak.İl Özel İdareden yapılan yazılı açıklamaya göre, 4 Eylül...

SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresince 17 dükkan açık artırma usulüyle satışa çıkarılacak.

İl Özel İdareden yapılan yazılı açıklamaya göre, 4 Eylül Sanayi Sitesi'ndeki dükkanlar, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesine göre açık artırma usulüyle ayrı ayrı satılacak.

Kadıburhanettin Mahallesi 55 pafta, 5014 ada 1 nolu parselde kayıtlı taşınmaz üzerinde bulunan ve mülkiyeti Sivas İl Özel İdaresine ait 17 dükkanın ihaleleri, il encümenince, 11 Ağustos Salı günü İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri vekili Alpaslan Ceyhan, muhammen bedeli 85 bin lira  olan dükkanların 60 mertekare alana sahip olduğunu belirterek, "İhaleye girmek isteyen vatandaşlarımız dükkanlara ait idari ve teknik şartnameleri İl Özel İdaresi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüklerimizden temin edebilirler. Dükkan almak isteyen vatandaşlarımızın, mülkiyeti idaremize ait bu dükkanları almaları kendileri için daha uygun. İhalelere yoğun bir katılım da bekliyoruz" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Emlak

  ,

  eylül

  ,

  sanayi

  ,

  ağustos

  ,

  lira

  ,

  ihale

  ,

  katılım