Sivas İl Özel İdaresinin asfalt çalışmaları sürüyor

Sivas İl Özel İdaresinin asfalt çalışmaları sürüyor
Sivas İl Özel İdaresinin asfalt çalışmaları sürüyor
SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, 2015 yatırım programı kapsamında il genelinde, köy yollarının bakımı...

SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, 2015 yatırım programı kapsamında il genelinde, köy yollarının bakımı ve onarım çalışmalarında şuana kadar 900 kilometre yolda asfalt yama çalışması gerçekleştirdi.

İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, il genelinde merkez başta olmak üzere Zara, Doğanşar, Suşehri, Yıldızeli ve Şarkışla ilçelerinde asfalt yama çalışmaları devam ederken, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü hava şartları elverdiği takdirde ay sonuna kadar da asfalt yama çalışmalarını sürdürecek.

Çalışmalar kapsamında ekipler, Doğanşar ilçesine bağlı grup köy yolunda 20 kilometre yolun bakımı ve onarımını yaptı. Yapılan çalışmaların ardından Kıpçak, İçdere, Göçü ve Başhekim köylerinin bulunduğu grup yolunda çalışmalar gerçekleştirildi. 6 ayrı ekiple farklı ilçelerde devam eden asfalt yama çalışmalarının ardından diğer ilçelerde eksik kalan köy yollarında da bakım-onarım çalışması yapılacak.