Sivas İl Özel İdaresi'nin yıl sonu değerlendirme toplantısı

Sivas İl Özel İdaresi'nin yıl sonu değerlendirme toplantısı
Sivas İl Özel İdaresi'nin yıl sonu değerlendirme toplantısı
SİVAS (AA) - İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, merkez birim müdürleri ve ilçe özel idare müdürleriyle yıl sonu değerlendirme toplantısı...

SİVAS (AA) - İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, merkez birim müdürleri ve ilçe özel idare müdürleriyle yıl sonu değerlendirme toplantısı yaptı.

İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Encümen Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, ilçe özel idare müdürleri yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ayhan, burada yaptığı konuşmada, görev ve sorumluluk bilinci içeresinde, hizmetlerin Sivas'ın her yerine, zamanında götürülmesi için gayret gösterdiklerini belirtti.

Kırsal altyapı çalışmaları kapsamında, köy içi düzenleme, kanalizasyon, tarım , hayvancılık, ulaşım , içme suyu gibi birçok alanda ilçelere ve köylere güzel hizmetler götürmenin mutluluğunu yaşandıklarını aktaran Ayhan, "İlçe özel idare müdürlüklerimizle, mahalli müşterek ihtiyaçların çözümünde vatandaş odaklı, sonuca yönelik, hesap verebilir, şeffaf bir yönetim anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet götürmenin çabası içinde olduk. Hizmetlerden faydalanan kişilerin memnuniyetini artırmak ve etkinliğimizi güçlendirmek temel hedefimizdir" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Ulaşım

  ,

  Köy

  ,

  Tarım

  ,

  ilçe

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet