Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hastaoğlu'ndan KYK'ya ziyaret

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hastaoğlu'ndan KYK'ya ziyaret
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hastaoğlu'ndan KYK'ya ziyaret
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Sivas İl Müdürlüğü'ne atanan Erdoğan...

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Sivas İl Müdürlüğü'ne atanan Erdoğan Tunç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sivas Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Hastaoğlu, beraberinde Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyesi Hilmi Gül ile yaptığı ziyarette Tunç'a yeni görevinde başarılar diledi.

Sivas Belediyesinde başarılı hizmetlerde bulunan Tunç'un KYK İl Müdürlüğü görevine getirilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Hastaoğlu, "Yeni görevinin kendisine ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" ifadesini kullandı.

Tunç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, şunları kaydetti:

"Sivas Belediyesinde edindiğimiz tecrübe ve birikimi yine sosyal bir alan olan Kredi Yurtlar Kurumu 'nda ailelerimizin göz bebeği, bizlere emanet edilen gençlerimize aktararak daha kaliteli hizmetlerde bulunmayı hedefliyoruz. Sivas'ta ilçelerimizde dahil olmak üzere 10 yurdumuz bulunmaktadır. Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi'nin karşısına yeni yapılan bin 410 kişilik yurt da kurumumuza geçti. Aynı zamanda yerleşke içerisinde 2 bin 250 kişilik yurt binası inşaatımız da devam etmektedir. Sivas'ta yurt kapasitesi bakımından devlet ve özel yurtlar olarak diğer illere nazaran iyi yerde olduğunu söyleyebilirim."