Sivas Ticaret Borsası heyeti seminere katıldı

Sivas Ticaret Borsası heyeti seminere katıldı
Sivas Ticaret Borsası heyeti seminere katıldı
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası (STB) Akreditasyon İzleme Komitesi üyelerinin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen 11....

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası (STB) Akreditasyon İzleme Komitesi üyelerinin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen 11. Dönem Akreditasyon Eğitimine katıldığı bildirildi. 

STB Başkanı Turgut Hastaoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, eğitimin 12-14 Şubat tarihlerinde Ankara 'da yapıldığını belirterek, TOBB bünyesinde sürdürülen oda ve borsaların akreditasyon çalışmalarına dahil olabilmek için yoğun bir çaba sarf ettiklerini ifade etti. 

Borsa üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için bu eğitime dahil olmaları gerektiğini belirten Hastaoğlu, şunları kaydetti: 

"Türkiye'de 191 oda ve borsa akreditasyon sistemine geçmiş durumda. Bizimle birlikte 41 oda ve borsa bu sisteme dahil olacak. Genel Başkanımız Rıfat Hısarcıklıoğlu'nun hedefi ise 365 oda ve borsanın 2017 yılına kadar bu sisteme dahil olmasıdır. Akreditasyon sistemi, hizmet kalitesinin standardizasyonu açısından büyük önem taşımaktadır. Akredite olan oda ve borsalar, 5 yıldızlı oda-borsa sayılacak. Bu belge ile Londra 'da, Paris'te, Berlin'de oda-borsa üyeleri hangi hizmeti alıyorsa, bizim borsamızda da üyelerimizin aynı kalitede hizmet alacağının garantisidir."

STB Genel Sekreteri Sema Görcün ise akreditasyon sürecini başarıyla geçip sertifika almayı hedeflediklerini belirtti. 

 


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  Borsa

  ,

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  tobb

  ,

  belge

  ,

  hizmet